İngilizcenin en pratik hali karşınızda, keşfedin!.

This course includes:

  • 4 hours on-demand video
  • 19 articles
  • Full lifetime access
  • Access on mobile and TV
  • Certificate of completion

Description

Sadece ihtiyaç olan gramer bilgisi, kullanışlı kalıplar ile yapılan yüzlerce pratik cümle ve elbette kelime bilgisi. Klasik sistemlerdeki gibi detaylara boğulmaktansa, doğrudan konuşmaya odaklanmış ve her cümlesi adımızdan gelen motivasyon içeren bir işleyiş. İşte, Nlp ile Pratik İngilizce

Kursu daha kolay ve interaktif işleyebilmek için cep telefonunuzdan PlayStore ve AppStore’dan ‘CanEnglish’ uygulamamızı indirebilirsiniz. Böylece çok daha fazla pratik yapıya ve eğitmen geri bildirimlerine erişebilirsiniz.

CanEnglish’in basılı kitaplarını web sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilerseniz edinebilirsiniz. Böylece, kursumuzla çok daha ilişkili bir ilerleme sağlayabilirsiniz.

15 modülü başarıyla tamamlayan kursiyerlere basılı CanEnglish sertifikası sağlanır.

NLP metodolojisi nedir?

Klasik sistemlerde öğrenci anlatılanları dinler, notlar alır, boşlukları doldurur. İngilizce gramerini Türkçe’den daha da detaylı öğrenir, hiç kullanılmayacak kelime bilgisini ezberler ve bunca bilgiye rağmen yapıları bir araya getiremez, konuşamaz. NLP (Neuro Linguistic Programming) ile yabancı dil kişiye özel programlanır. Zaten bildiğiniz ama zaman içinde unuttuğunuz yapılar, gittikçe uzayan 4’lü yapılarla defalarca pratik edilir. Siz ta ki hiç işlem yapmadan cümle kurabileceğiniz düzeye kadar işlem tekrarlanır. Böylece, düşünmeden, beklemeden, işlem yapmadan cümleler kurmaya başlarsınız.

Yapılan her öğretim bireylerin duyma, görme ve hatta anlatımlarla hissedebileceği bir hale getirilir. Tüm gereksiz detaylar adeta ayıklanır. İşe yaramayacak hiçbir gereksiz bilgi verilmez, örneklendirilmez. Kursiyerleri strese sokacak ve böylelikle öğrenmeye ket vuracak her unsur engellenir. Sınıf dizaynlarından, gerekliliği olmayan sınavlara, kişilere ait kitaplardan, eğitim koçlarının işleyişlerine kadar her detay düşünülmüştür. CanEnglish kendi adından gelen ‘yapabilirsiniz’ motivasyonu da bu sürecin her yanına dağılır. Böylece şimdiye kadar kursiyerlerin hiç deneyimlemedikleri bir işleyiş sunulmuş olur.

Hazırsanız, CanEnglish’te görüşürüz!

Who this course is for:

  • Başlangıç düzey konuşma becerisini orta düzeye çıkarmak isteyen kursiyerler
  • Konuşma pratikleri ile ilerlemek isteyen öğrenciler