Detaylı Yabancı Dil Öğrenme Teknikleri İle İngilizce Kapsamlı Kursu

This course includes:

  • 23.5 hours on-demand video
  • Full lifetime access
  • Access on mobile and TV
  • Certificate of completion

Requirements

  • Bu kursa başlamanız çin gereken tek şey, işte bu kursa başlama doğru kararını vermenizdir.

Description

Bilindiği üzere, İngilizce başta olmak üzere yabancı dil öğrenme ile ilgili her geçen gün birçok teknik ve çalışma geliştirilmektedir. İngilizce, dünyanın dili olarak, iş ve eğitim konusunda bilinmesi elzem bir dildir. Bu kurs, yabancı dil öğrenme tekniklerinin birçok araştırma neticesinde elde edilen verilerine dayanılarak oluşturulmuş ve çalışmalar, derslere, anlayabileceğiniz bir sıra ile dizayn edilmiştir.

Bu kurs, size İngilizceyi artık mevcut olan tüm tekniklerden farklı bir şekilde öğretecek.

Bu kursta alacağınız bilgileri aslında tam da ihtiyacınız olan ve anlayabileceğiniz bir sırada öğreneceksiniz.

Dersler arasına sıkıştırılmış olan ve ileride belki başka dilleri de öğrenmenize faydası olacak birçok teknik, samimi anlatımı ile öğretmenleriniz tarafından, hem dershane ortamında, hem de görsel slaytlarla zenginleştirilmiştir.

Bu dersleri takip ederken İngilizceyi daha iyi anlayacak, İngilizce düşünerek öğrenme tekniği ile artık sadece dersleri izlemenizin yeterli olduğunu anlayacaksınız. İsterseniz istediğiniz yerde dersleri durdurup, anlamadığınız yerleri geri sararak tekrar dinleyebilir ve dilerseniz notlar alabilirsiniz.

Dersler, birden fazla öğretmen tarafından sunulduğu için konsantrasyonunuzun tam olarak dersleri ilerletmenize hizmet ettiğinin farkına varacaksınız.

Bu kursun, şu anda platformlardaki en kapsamlı ve en açıklayıcı ve öğretici kurs olduğunu, başladığınızda öğrenmenin keyfi ile anlayacaksınız.

Bu kurs, yine birçok ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlananlar için ayrıca soru ve cevaplar, örnek soru şekilleri ve çözümlerin nasıl basit bir şekilde ortaya konulduğu ile ilgili basit ama önemli bilgileri de vermektedir. Bu da, sınavlara hazırlanan bireyler içina yrı bir kurs almalarını gerektirmeyecek ayrı bir fırsattır.

Who this course is for:

  • Bu kurs, İngilizceyi gerçekten öğrenmek için kararlı herkese uygundur.